strona główna | Okablowanie Strukturalne | normy | projekt | cennik | kontakt
| Program gwarancyjny Telegärtner |

 

 1. Gwarancja na system i aplikacje
  System Okablowania Strukturalnego Telegärtner firmy Telegärtner Karl Gärtner GmbH, Lerchenstr. 35, 71144 Steinenbronn umożliwia tworzenie sieci o określonej kategorii według obowiązujących i aktualnych norm (np. ISO/IEC 11801, EN 50173). Linie pomiarowe sieci będą spełniały parametry zgodnie ze specyfikowana kategorią przez 25 lat pod warunkiem ich prawidłowego montażu i eksploatacji.
  Gwarancje Systemową wydaje się na podstawie dostarczonej dokumentacji powykonawczej z wykonanymi pomiarami miernikiem dynamicznym z ważną homologacją na dzień wykonywania pomiarów. Ponadto Certyfikowany System Okablowania Strukturalnego Telegärtner będzie wolny od wad, uniemożliwiających transmisję sygnałów zgodnych z określonymi protokołami i aplikacjami sieciowymi. Protokoły te i aplikacje są opisane i znormalizowane przez komitety normalizacyjne i zatwierdzone w oparciu o odpowiednie obowiązujące normy.
 2. Gwarancja na produkty.
  Wszystkie komponenty Systemu Okablowania Strukturalnego Telegärtner firmy Telegärtner Karl Gärtner GmbH, Lerchenstr. 35, 71144 Steinenbronn jakie zostały użyte w instalacji, objętej certyfikacją według procedury certyfikacyjnej Telegärtner posiadają 2 letnią gwarancję.

 

 

Telegärtner GmbH jest wiodącym producentem na światowym rynku, profesjonalnych rozwiązań w zakresie transmisji danych od ponad 60 lat. Program produkcyjny obejmuje złącza koncentryczne w.cz., rozwiązania sieciowe dla okablowania strukturalnego budynku, światłowodowe rozwiązania do przesyłania danych oraz rozwiązania przekazu danych w przemyśle.

 

Korzyści wynikające ze stosowania osprzętu Telegärtner:

 • instalacja okablowania strukturalnego może zostać objęta certyfikatem oraz gwarancją systemową producenta na niezmienne parametry transmisyjne przez okres 25 lat (szczegóły),
 • najwyższa jakoś produktów Telegärtner gwarantowana jest certyfikacją w systemie DIN ISO 9001:2000 oraz DIN ISO 14001:2004, która obejmuje całą firmę,
 • wszystkie podzespoły i osprzęt Telegärtner, produkowany jest w standardach umożliwiających zastosowanie ich w rozwiązaniach różnich producentów,
 • osobna rodzina złączy Telegärtner STX dla zastosowań w przemyśle,
 • nowatorskie rozwiązania dzięki ponad 60-cio letniemu doświadczeniu w produkcji podzespołów dla branży telekomunikacyjnej oraz teleinformatycznej.
CERTYFIKOWANY INSTALATOR
Jesteśmy certyfikowanym instalatorem firmy Telegartner, nasze instalacje uzyskują 25-letnią gwarancję producenta (szczegóły)
- okablowanie strukturalne
- sieci teleinformatyczne
- inteligentne instalacje
- systemy sygnalizacji pożarowej


P.P.H.U. "Digma"
NIP 727-230-20-03
REGON 472350800
94-101 Łódź
wol. łódzkie

BOK pon-pt: 10-15
tel. 42 942-00-90
mail: biuro@digma.pl


Zapraszamy na nasze strony:
www.digma.pl
www.telegartner.sklep.pl
www.okablowaniestrukturalnesieci.pl
www.systemysygnalizacjipozarowej.pl
Strona, którą przeglądasz wykorzystuje COOKIES w celu prawidłowego działania oraz celach statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wyłacz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przegladarki (prosimy o wyrozumiałość, jeżeli strona przestanie prawidłowo funkcjonować).
Administrator nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania informacji zawartych na niniejszej stronie. Zamieszczone informacje mogą być już nieaktualne i nie należy ich traktować jako udzielania rady i rekomendacji.
strona główna
2013 © TYFA - All Rights Reserved     powered by digma.pl - time: 0.01 sec.